Başlangıç / İnternet / Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi | Fake GPS

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi | Fake GPS

Turkcell sürpriz nokta hilesi fake gps konumuza hoş geldiniz. Bilindiği üzere turkcell ülkemizde en çok abone sayısına ulaşmış ve abonelerine sürekli olarak hediyeler sunmaya çalışan operatörlerin başında yer almaktadır.

Turkcell’in sunmuş olduğu en büyük hediyelerden biriside hiç şüphesiz sürpriz noktalardır. Sürpriz noktalar turkcell abonelerine sms, dakika ve internet hediyesi sunmaktadır. Büyük bir şehirde iseniz, gün boyu turkcell bayi bölgelerinde bulunarak sürpriz noktaları yakalamanız mümkündür. Ancak sürpriz nokta bölgelerini sürekli olarak dolaşmak kolay bir iş değildir. Peki hiç bir yeri dolaşmadan, oturduğunuz yerden kendinizi sürpriz noktaların bulunduğu yerlerde göstermek istemez misiniz?

Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Oturduğunuz yerden turkcell’in sürpriz noktalarına gidiş yapabilme. Evet arkadaşlar oturduğunuz yerden, bir ilin tüm sürpriz noktalarını gps üzerinden sanki oradaymışsınız gibi göstermek mümkündür. Burada devreye fake gps girmektedir.

Fake gps bir çok kişi tarafından olduğu gibi tarafımca da denenmiştir. %100 sonuçlar vermemektedir ama başarı oranı bulunmaktadır. Başarı oranı biraz düşük olsa dahi denenmeye değer. Nede olsa oturduğumuz yerden bu işlemi yapıyoruz. Aşağıda fake gps ile sürpriz nokta hilesini adım adım anlattım. Anlattığım adımları uygulayarak sizlerde hediyeleri toplamaya başlayabilirsiniz.

İşlem sadece android cihazlarda işe yaramaktadır. İos cihazlarda sistem çalışmamaktadır.

Fake GPS ile Sürpriz Nokta Hilesi Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar ilk olarak turkcell bip uygulamasına giriş yapıyoruz. Sürpriz nokta uygulamasını takip etmiyorsanız, keşfet bölümünden sürpriz nokta uygulamasına takip ediyoruz.

Daha sonra ayarlar kısmına geçerek sahte konumları etkinleştiriyoruz. Sonrasında aşağıdaki link üzerinden fake gps uygulamasını indiriyoruz.

Uygulama telefonunuza kurulduktan sonra, hem sürpriz nokta uygulamasını, hemde fake gps uygulamasını açıyoruz ve bip üzerinden sürpriz noktaların neresi olduğuna bakıyoruz. 

Sürpriz noktalardan birini belirleyip fake gps uygulamasına geçip, yerimizi belirlediğiniz sürpriz noktanın olduğu yere sürüklüyoruz. 

Biz fake gps üzerinden Niğde arkadaşım sokağa yerimizi götürdük. Burada bip üzerinden sürpriz nokta olduğunu belirlemiştik. Yukarıdaki görselde ki gibi yere gelince GO tuşuna basıyoruz. Go tuşuna bastıktan sonra sistem hata verebilir bu durumda sürekli geri yaparak ilk konuma gelip, tekrar gideceğimiz konuma gidiyoruz. 

Fake gps’den bip uygulamasına geçişte sahte konumu kapatın uyarısı alırsanız, tamam deyin ve tekrar işlemi yapın. 

İşlemleri yaptıktan sonra bip uygulamasına dönerek kazan deyin ve sürpriz noktanın vermiş olduğu hediyeyi kapın. Fake gps ile bulduğunuz bütün sürpriz notlarda bu işlemi deneyerek, toplayabildiğiniz kadar hediyeyi toplamanız mümkündür. 

Önemli: Arkadaşlar son zamanlarda fake gps ile sürpriz nokta hediyelerini almakta sıkıntı yaşayanların sayısı bir hayli artmış durumdadır. Ancak unutmayalım ki demokrasilerde çareler tükenmez :). Eğer sürekli sıkıntı yaşıyorsanız VPN kullanarak bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. 

Turkcell sürpriz nokta fake gps ile ilgili anlamadığınız veya takıldığınız noktalar olursa bizlere aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ekibimiz sürekli sistemlerin başında bulunmaktadır ve sizlere kısa süre içinde dönüş sağlayacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir