Başlangıç / Oyunlar / Steam Cüzdan Kodu Bedava

Steam Cüzdan Kodu Bedava

Steam cüzdan kodu bedava konumuza hoş geldiniz. Ücretsiz steam cüzdan kodu arayışı içindeyseniz doğru adreste bulunduğunuzu bildirmek isterim. Steam cüzdan kodu makalemizin içeriğinde sunmuş olduğumuz kodlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Bilindiği üzere sitemiz oyun severler için oldukça fazla imkan sunan siteler arasında yer almaktadır. Elimizden geldiğince çoğu konu üzerinde insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gelen bazı sorularda, sunmuş olduğumuz bu ücretsiz yardımların sebebi soruluyor. Arkadaşlar steam cüzdan kodu makalemizde bu konuya ufak bir şekilde değinmek istiyoruz.

Sunmuş olduğumuz bedava ve ücretsiz hizmetlerin bizlere geri dönüşü oldukça farklı olmaktadır. Sitemiz kazancını googleye endekslediği için, kazançlarımız da her hangi bir problem olmamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bedava hizmetler zaten bizlere google üzerinden kazanç sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz çoğu bedava hizmeti ücretli sunan oldukça fazla site yer almaktadır. Biz bu yola başladığımızda önümüzde iki seçenek bulunmaktaydı. Ya hizmetleri ücretsiz yapacaktık, yada ücretli yaparak tek tek satış işiyle uğraşacaktık. Tek tek satış işi, rekabetin ve reklam verme payının yüksek olmasından dolayı seçeceğimiz seçenekler arasında zaten maliyetinin yüksek olmasından kafadan elendiği için, bizler google üzerinden ücretsiz hizmet sunarak, reklamlardan kazanç seçeneğini değerlendirmeye aldık. 

Umarım yapmış olduğumuz bu açıklama, bizlere sıkça gelen neden ücretsiz bu işleri yapıyorsunuz sorusuna cevap olmuştur. Neyse açıklamamızdan sonra steam cüzdan kodu konumuza geri dönüş yapalım.

Steam Cüzdan Kodları

Steam cüzdan kodları ile bilindiği üzere, steam üzerinde ücretli satılan oyunları almanız mümkündür. Elimizde ortalama bin lira değerinde olana  steam cüzdan kodları yer almaktadır. Ancak sunmuş olduğumuz kodların hemen hemen hepsi 5 TL ile 10 TL aralığındadır. 

Aşağıda sizlere oldukça az steam cüzdan kodunu açık olarak sunacağız. Bunun sebebi, tek bir kişinin gelip tüm kodları almasının önüne geçmektir. Aşağıda sunduğum kodları büyük bir ihtimal konuya gelen ilk kişi alacaktır. Ancak üzülmenize gerek yok, konuya geç kaldıysanız yorum bölümünden bu durumu bizlere bildirerek yeni steam kodu talebinde bulunabilirsiniz.

İstekte bulunan herkese 2 adet kod gönderimi yapacağım. Normalde tek kod veriyoruz. Ancak kodların TL değerlerinin düşük olduğunu bildiğimiz için, en az 2 kod gönderimi yapacağız. Artık şansınıza iki adet 5 TL gelebileceği gibi, iki adet 10 TL’de gelebilir. 

Önemli: Arkadaşlar kod aldıktan sonra, ikinci kez farklı isim ve mail adresi ile kod talebinde bulunmayın. Mail adresinizi ve isminizi farlı yazsanız dahi ip adresleriniz sistemimize düşmektedir. Lütfen bu konuda anlayış gösterip, durduk yere bizlere de iki üç işlem yaptırıp bizleri yormayın. Anlayış gösteren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Ücretsiz Steam Kodları

 • 2TJLY – 9GRDZ – YMN21
 • A8TVY – 2E7SE – UW5VB
 • G4S39 – KRP3E – QS4U8
 • BGFF1 – T8ZYB – 69R6F
 • LG8UV – O0R7G – GP69S
 • GHS09 – VML4U – PNTWW
 • 7UGC3 – 5SXBZ – QGU3S
 • FXBVJ – 5U6Eİ – FJ5UT
 • GZ953 – FWQ27 – 6O90Q
 • ZX7İW – BSCC1 – 6GSNM
 • X9UPQ – FGRD7 – BSV6İ
 • Q53UV – 9FG4A – XBP83

Arkadaşlar açık olarak sunduğum steam cüzdan kodları bunlardır. Geri kalanı mail yolu ile dağıtılacaktır. 

TOPLU DÖNÜŞLER YAPILMIŞTIR

15.05.2019

Önemli Bilgi

Elimizde oldukça popüler oyunlara sahip 3 adet steam hesabı bulunmaktadır. Bu hesapları bugüne kadar kimseye göndermedik ve göndermeyi düşünmüyorduk. Ancak bu konuda fikir değişikliğine gittik. Aşağıdaki konuya girerek bilgi kısmında yazan yeri ( mavi alanı ) dikkatli okuyup, bu hesaplardan birini alma şansını yakalayabilirsiniz. Hesaplardan birini almaya çalışanlara şimdiden bol şans. 

Konuya Buradan Giriş Yapınız

240 yorumlar

 1. ali

  rica etsem banada yollarmısınız aliberksenfb@gmail.com

 2. Roke

  lütfen banada yollayın kaynroke77@gmail.com

 3. ÖMER HARUN NAS

  Admin bey yada herhangi biri 20 tl kod (steam cüzdan kodu) atarmısınız çok sıkıştım ihtiyacım var

 4. alicem

  banada yollarmısınız

 5. enes

  rica etsem banada steam cüzdan kodu atarmısınız?

 6. yusuf

  Bana da atarsanız mutlu olurum yusufselimurhan@gmail.com

  • Bekir Duman

   Banada Steam cüzdan kodu gonderebilirmisiniz konuya geç kaldım şimdiden tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir