Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

1
4

Çağımızın en büyük problemleri arasında, ikili ilişkilerdeki güven sorunları maalesef hat safhaya ulaşmış durumdadır. Çoğu kişi bu güven problemlerinden dolayı, sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl görebilirim tarzında arayışlara girerek, sevgilisinin, nişanlısının, eşinin ve yakın arkadaşlarının gizli saklı bir şeyler yapıp yapmadığı hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. 

Maalesef bu problem çoğu insanda olduğu gibi, beni de zaman zaman bu tür arayışların içine sokmaktadır. Bu konu hakkında yapmış olduğum uzun araştırmalar, beni iki sonuca çıkarmıştır. Özellikle sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl görebilirim, sevgilimin whatsappına girme ve sevgilimin whatsapp mesajlarına nasıl girebilirim tarzında yapılan oldukça fazla aramaya denk geldim. Yapmış olduğum araştırmalar beni bu konuda 2 sonuca çıkardı. 

Ulaştığım 2 sonucu burada sizlere açık açık anlatacağım.

Ava Giderken Avlanmayın

Öncelikle yazıma başlamadan önce, bu tür bir arayışın ve işlemin kesinlikle legal olmadığını bilmenizi isterim. İşlemin legal olmadığını bildirerek, anlatacaklarımın tamamen sizi bağlayacağını kesinlikle unutmamalısınız. Uyarıdan sonra konumuza tekrar geri dönelim.

Başlıkta da dediğim gibi ava giderken avlanmayın. Yaptığım araştırmalar piyasada oldukça fazla, sevgilinin whatsapp mesajlarını okuma adı altında, uygulama ve program olduğunu gösterdi. Ancak maalesef bu uygulama ve programların büyük bir bölümü amacı dışında çalışmaktadır. 

Yani siz sevgilinizin whatsapp mesajlarını okumak için, mobil cihazınıza kurduğunuz bir program veya uygulama ile, asılda bu uygulama ve program yapımcısına, farkında olmadan tüm telefon bilgilerinizi göndermiş oluyorsunuz. Bu tür programların büyük bir bölümü, görsel olarak sanki karşı tarafın whatsapp mesajlarına ulaşıp size gönderecekmiş hissi vermektedir. Ama aslında sizin yaptığınız whatsapp, facebook, instagram ve benzeri ortamlardaki görüşmeleri, program yapımcısına göndermektedir. Bu sebepten dolayı kesinlikle önünüze gelen bir uygulamayı veya programı cep telefonunuza kurmayınız. 

Peki Yok Mu Bu İşin Garanti Bir Yolu?

Arkadaşlar anlatacağım yol garanti bir yol mudur bilmiyorum. Yaptığım onca araştırma, uygulamalar içinde sadece Whatsapp for Whatscan uygulamasının diğerlerine göre daha güvenilir olduğunu gösterdi. Uygulamayı kendimde denedim. Ancak birilerini av ederken, başka birilerine av oluyor muyuz, orasını kestiremedim. Uygulama çalışıyor, ancak kullanıp kullanmamak tamamen size kalmıştır. 

Bu uygulama sadece android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda çalışmaktadır. Yani ios cihazlarda maalesef çalışmıyor. Uygulamayı play stor’a girerek indirebilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra yapmanız gereken işlemler ise şöyle. 

Uygulamayı cihazınızı indirdikten sonra, whatsapp mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişininde o anda telefonunun sizde olması gerekmektedir. Uygulamayı çalıştırdığınızda uygulama üzerinden QR kodu alıyorsunuz. Karşı tarafın kamerasını açarak, aldığınız QR kodunu tanıtıyorsunuz. İşlem bu kadar basit. 

Artık karşı tarafta, sevgiliniz, nişanlınız, eşiniz veya arkadaşınız artık kimse, yapmış olduğu tüm whatsapp görüşmeleri anında size gelecektir. 

Arkadaşlar uygulamayı baya karıştırdım ve detaylı bilgiler elde ettim. Sormak istedikleriniz olursa, aşağıdaki yorum bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz. Web sitemizde sürekli online olduğundan sorularınız anında cevaplandırılacaktır.  

1 YORUM

  1. arkadaşım beni aldatıyorum sanırım ancak bunu kanıtlayamıyorum telefonunu elime geçiremediğimden anlattığınız bu işlemi yapamıyorum başka ne yapabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here