Başlangıç / Oyunlar / Serious Sam 2 Hileleri – Şifreleri – İpuçları

Serious Sam 2 Hileleri – Şifreleri – İpuçları

Serious sam 2 şifreleri, hileleri ve ipuçları konumuzdan herkese iyi günler. Serious sam oyunu dünyada olduğu gibi, ülkemizde de oldukça fazla oynanan savaş oyunları arasında yer almaktadır.

Oyun sunmuş olduğu efektler ve adrenalin ile, oyunculara eğlenceli vakitler geçirtmek dedir. Oyun içeriğinde bulmacaları çözmeye çalışmak ve düşmanları öldürmek ana konuyu oluşturmaktadır. Oyununda karakterin ana amacı, 5 farklı ırkta bulunan, 5 farklı taşı elde edebilmektir. Oyun içinde 5 farklı taşı toplama görevi bizlere konsey tarafından verilmektedir. Konsey bizim sayemizde 5 taşı elde ederek büyük ve güçlü düşmanlarını yok etmeyi planlamaktadır. Serious Sam 2 Hile 2019, Serious Sam 2 Hile 2020, serious sam 2 ölümsüzlük hilesi

Serious sam 2 oyununda benim sevmediğim yönlerden biri, düşmanların oldukça fazla olması durumudur. Bu durum çok kısa sürede ölmemize sebep olmaktadır. Hal böyle olduğundan dolayı, işin içine bu sefer hile arayışı girmektedir. İlerleyiş sağlayabilmek için hileye başvurmak bazen tek çözüm olabilmektedir. Yoksa oyun içinde ilerleyiş sağlamak oldukça uzun vakit ve emek gerektiren bir hal almaktadır.

Oyunu oynayan biri olarak, oyunda hilenin ne kadar gerekli olduğunu bildiğim için, serious sam 2 oyunu için gerekli olan tüm hileleri konumuzda sizlere sunmaya karar verdim. Konumuzda serious sam 2 oyunu için gerekli hileler ve şifreler detayları ile bulunmaktadır.

Serious Sam 2 Hileleri

Oyun içinde yapacağımız hilelerin aktif olabilmesi için ilk olarak oyunu açıyoruz. Daha sonra ESC tuşunun altında yer alan ” é “ tuşuna basıyoruz.

 • Açılan ekrana sam_iEnableCheats=1 hile kodunu giriyoruz ve enter tuşuna basıyoruz.
 • Açılan ekrana kapatmak için tekrar ” é “ tuşuna basıyoruz.
 • Eğer sam_iEnableCheats=1 kodu hata verirse bunun yerine sam_iEnableCheats=2 kodunu girin.
 • Yaptığımız bu işlem ile hile konsolunu aktif duruma getirdik. Hile konsolu açmak için artık F1 tuşunu kullanacağız.

İlk işlemi bitirdik. Şimdi F1 tuşuna basarak konsolu açalım. Konsola sam_iEnableCheats=2 kodunu girin ve enter yapın. Hile konsolumuz tamamen aktif hale gelmiştir. Hile işlevini kapatmak için F1 yapıp sam_iEnableCheats=0 yapıp enter demeniz yeterli olacaktır.

Konsolu aktif yaptıktan sonra oyun içinde aşağıda vermiş olduğum tuşlara basarak, tuşların karşısında yer alan işlemleri aktif etmiş olursunuz.

 • K Tuşu = Alanda var olan bütün düşmanları öldürür.
 • Y Tuşu = Hayalet modunu açarak duvarlardan geçmenizi sağlar.
 • U Tuşu = Şarjörü otomatik hale getirir.
 • G Tuşu = Ölümsüzlük.
 • L Tuşu = Uçmanızı sağlar.
 • J Tuşu = Hızlı koşmaya aktif eder.
 • I Tuşu = Görünmez olmanızı sağlar.
 • İnsert Tuşu = Oyun içinde sizlere ekstra can verir. 

Not: Oyun içinde hile modunuz açıksa, maalesef puan toplamadan oyuna devam etmiş olursunuz. Oyun içinde puan sizin için önemli ise, hile modunu kapatmanız gerekmektedir. Yukarıda hile modunun nasıl kapatıldığı söylemiştim, ancak tekrar edeyim. Hile modunu kapatmak için konsola sam_iEnableCheats=0 yazıp enter tuşuna basmanız gerekmektedir. 

Cs Go oyuncusu iseniz CS Go Wall Hack konusunu ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

4 yorumlar

 1. cialis

  Hello!

 2. buy_cialis

  Hello!

 3. Pharmk77

  abi çok sağol yaaa

 4. Franc

  abi eline sağlık çok işime yaradı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir