Başlangıç / Teknoloji / İphone Müzik İndirme

İphone Müzik İndirme

Evet arkadaşlar yine bomba gibi bir konuyla karşınızdayız. İphone müzik indirme konumuza hoş geldiniz. Yazımızda sizlere iphone ücretsiz müzik indirme hakkında kapsamlı olarak bilgi sunacağız. İphone ücretsiz müzik nasıl indiriliyor diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

Teknolojinin günümüzde ne denli hızlı bir şekilde geliştiği konusuna değinmemize gerek yok sanırım. Teknolojik gelişmeler ile birlikte, geçmiş dönemde sadece konuşmak için kullanmış olduğumuz telefonlar, artık bilgisayarın yapabildiği her şeyi yapabilmektedir. Akıllı telefonlarda sıklıkla yapılan işlemlerin başında ise müzik indirme gelmektedir. Android cihazlarda müzik indirme işlemi oldukça kolay olurken, iphone cihazlarda maalesef bu işlem biraz sıkıntılıdır. Bunun sebebi ios işletim sisteminden kaynaklanmaktadır. İos işletim sistemi müzik indirme ve benzeri tüm konularda oldukça katı kurallara sahiptir. Ancak tüm katı kurallara rağmen, her zaman bir yol bulunmaktadır. İphone müzik indirme sıkıntılı olabilir ancak sıkıntılar da her zaman çözülebilir. 

Konumuzda sizleri bu sıkıntıdan kurtaracak yöntemleri tek tek anlatacağız ve sizlerde iphone cihazınıza kolaylıkla müzik indirebileceksiniz.  

İphone Müzik İndirme Uygulamaları

MixRadio Uygulaması

Mix radio uygulaması sizlere ücretsiz olarak binlerce müziği sunmaktadır. Sunmuş olduğu listedeki müzikleri online olarak dinleye bildiğiniz gibi çevrim dışı olarak da dinlemeniz mümkündür. Sunulan tüm müzikleri telefonunuza depolama imkanınız bulunmaktadır. Mix radio uygulamasını ücretsiz müzik indirme aracı olarak kullanabilirsiniz. 

İPlay Uygulaması

İPlay uygulaması oldukça gelişmiş bir uygulamadır. Uygulama sizlere internet üzerinden hem video hemde müzik çekmenize imkan sağlamaktadır. İPlay uygulaması ile kullanmış olduğunuz tablete veya telefona müzik ve video indirmeniz mümkündür. 

Tubidy Uygulaması

Tubidy uygulaması hiç şüphesiz iphone kullanıcılarının müzik indirme ve dinlemede en çok tercih etmiş olduğu bir uygulamadır. Uygulama kolay kullanımı ve geniş seçeneği ile iphone kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasındadır. İphone müzik indirme konusunda da sizlere tavsiye edeceğim ilk uygulamadır. 

Fizy Uygulaması

Fizy uygulaması iphone kullanıcıları arasında oldukça yaygın kullanılmaktadır. Uygulama çevrimdışı ve çevrim içi kullanılabilmektedir. Fizy uygulamasının en büyük özellikleri arasında, oldukça geniş yelpazesi yer aldığı gibi, piyasada tutulmuş ve popüler olmuş nadir Türk yapımı uygulaması olması yer almaktadır. 

Uygulama appstore üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir. Ancak uygulamanın sadece ilk 1 ayı ücretsiz sunulmaktadır. 1 ay sonunda uygulamayı kullanmaya devam etmek istemeniz halinde, cuzi bir rakam ödemeniz gerekecektir. 

Spotify Uygulaması

Yukarıda popüler müzik dinleme ve indirme uygulamalarını sizlere sunduk. Ancak bunların içinde sanırım spotify uygulamasının yeri bir başkadır. Yukarıdakiler de oldukça popüler ve geniş içeriğe sahiptir ancak spotify bu konuda zirve sayılabilecek bir uygulamadır. 

Spotify uygulaması appstore üzerinden ücretsiz indirilmektedir. Ancak spotify uygulaması 1 haftalık ücretsiz kullanım sunmaktadır. 1 haftadan sonra kullanmaya devam etmek için premium üyeliğe geçmeniz gerekmektedir. Premium üyelik de aylık ödeme yer almaktadır. Premium üyelik oldukça küçük rakamlar ile elde edilmektedir. Spotify hakkında sizlere bomba bir imkanda sunuyoruz. Premium olamıyorsanız, aşağıdaki konumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

İphone müzik indirme konumuzun burada sonuna geldik. Umarım işinize yarayacak bilgiler sunmuşuzdur. Sormak veya katmak istedikleriniz olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir