Başlangıç / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Nedirx.net olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve kişisel haklarına fazlasıyla önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliği ve güvenliği mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımlara dikkat edin.

Web Sitemiz üzerinden etkileşim kurulurken, göndermiş olduğunuz telefon numarası veya e-mail adresi, sizin açık beyanınız olmadığı sürece üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Web adresimizde yorum kısmında mail adresinin istenmesi, sizinle iletişim kurmak amacı iledir. 

İletişim Sayfası

İletişim sayfası üzerinden kolaylıkla bizlere ulaşabilirsiniz. Atmış olduğunuz maillere genelde 1 – 2 saatte, en geç ise 24 saate dönüş yapılmaktadır. Sizlerle sağlıklı iletişim kurabilmemiz adına, iletişim esnasında kendi mail adresinizi kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

Nedirx.net üzerinde kullanmış olduğunuz Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarında paylaştıklarımız sosyal paylaşım sitelerinin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada nedirx.net olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. 

Sitemiz tamamı ile Google Politikalarına uygun olarak tasarlanmıştır.