Başlangıç / Ekonomi / Evde Nikah Şekeri Yaptıran Firmalar

Evde Nikah Şekeri Yaptıran Firmalar

Gerek ek gelir elde etmek amaçlı olsun gerekse de amacı sadece ev ekonomisi açısından katkı sağlamak olsun, evden çalışmak ve evde çalışarak para kazanmak her zaman özellikle de ev hanımlarının oldukça ilgisini çeken bir konu olmuştur.

Bu durumun farkında olan birçok firma da zaten bu yüzden ötürü evlere özel olarak iş dağıtmaya başlamışlardır. Gerek firmalar için gerekse de çalışanlar için bu imkan son derece avantaj dolu etki yaratmaktadır.

Özellikle iş veren firmalar açısından çok önemli konular olan sigorta, yemek, yol gibi masrafların ekarte edilmesi, bu masrafların ortadan kaldırılarak iş verenlerin rahatlamış olması, evlere iş servis edilmesindeki en önemli etmenlerden birkaç tanesi olmuş durumdadır. Nihayetinde çok daha kolay bir şekilde bünyesinde işçi bulundurmanın önünü açmış olan evden çalışmak, evde iş yapmak isteyenler için de harika bir fırsat teşkil etmektedir.

Farklı sektörlerin de bu fırsat içerisinden kendisine dahil olması ile birlikte, dikiş, paketleme, süsleme, tasarım gibi olan birçok farklı konunun evlere taşınmasını sağlamıştır. Her sektörden iş bulabilme şansına sahip olan evde çalışmak için arayışta olan kişiler, şehirlerinde bulunan firmaların iletişim forumları ile birlikte iş konusunda iletişime geçebilirler.

Evde Nikah Şekeri Yapımı 

İletişime geçme konusunda sizlere vermek istediğimiz belli başlı bilgiler olacaktır. Biliyorsunuz ki firmalar özellikle de daha az gider daha fazla gelir prensibi ile hareket etmektedirler. Nitekim bu yüzdendir ki sizleri bünyelerinde işe almak üzere sunmuş oldukları forumda en çok aylık kazanç beklentinizi, ne kadar sürede işleri yapabileceğinizi sormaktadırlar.

Bu iki konu, firmaların özellikle çok dikkat etmiş oldukları konuların başlarında yer almaktadır. Tabii şunu demek istemiyoruz. Evde yapılabilecek işler listesindeki firmalara başvururken kesinlikle diğer herkesten daha az şekilde aylık maaş talebi iletiniz falan değil. Sadece bilgilerinizi sunarken ve aylık kazanç beklentilerinizi yazarken, biraz daha mantıklı taleplerinizin olmasını dikkate alınız.

 Vereceğiniz bilgilerin firmalara ulaşmasını sağladıktan sonra tabii ki sizlere ulaşabilecekleri bir numara bırakmanız gerekecektir. Bu yüzden bilgilerinizi verme aşamasında birazcık özenli ve dikkatli davranırsanız, firmaların sizlere geri dönüş yapma ihtimali daha da artacaktır. Ayrıca söylemek gerekirse, bu başvuru formlarını küçük bir CV şeklinde düşünebilirsiniz.

Mesela daha öncesinden yapmış olduğunuz ve deneyimlemiş olduğunuz iş tecrübeniz varsa (Mesela dikiş konusunda daha önceden çalışmış olabilirsiniz. Bu sizin için el becerisi, sabır, disiplin isteyen tüm işler konusunda artı puan sağlayacaktır) bunu firmalara belirtebilirsiniz. Firmalar için en önemli konulardan bir tanesinin zamanında teslim edilecek olan işler olduklarını söylemiştik. Zamanlama açısından iş vereni memnun edecek olan iş teslimatları her zaman firmaların ilk önce kabul edeceği olanaklardır.

Sizlere özel olarak vereceğimiz evden nikah şekeri yaptıran firma iletişim adresleri şunlardır:

Yukarıdaki adresini verdiğimiz yerlerin dışında daha fazla firma sahibine ulaşmak isterseniz, durumu aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Daha fazla firma bilgisi listesi mail adresinize gönderilecektir.

21 yorumlar

 1. MERVE

  Paketleme işi veren daha fazla.firma ismi.için yardimci Olur musunuz?

 2. Hilal

  Paketleme işi istiyorum kayseriden. Dönüş yapar mısınız

 3. Canan gani

  Pendikde oturuyorum bilgi verimisoniz

  • MERVE

   Paketleme işi veren daha fazla.firma ismi.için yardimci Olur musunuz?

 4. Dilek

  Merhaba ben Paketleme işi istiyorum. Elim hızlıdır.Düzenli ve titiz çalışırım . Balikesir /Merkez

 5. Dilek

  Merhaba ben Paketleme işi istiyorum. Elim hızlıdır.Düzenli ve titiz çalışırım . Balikesir /Merkez

  • admin

   BİLGİLENDİRMELER YAPILMIŞTIR, UMARIM FİRMALARDAN İŞLERİ ALABİLİRSİNİZ

 6. Gülcan ŞAHİN

  Merhabalar ,

  merhaba ek iş yapmak istiyorum , hem zaman açısından hemde pratiklik açısından
  fayda sağlayabilirim , geri dönüşlerinizi rica ederim.

 7. Mine

  Safranbolu da oturuyorum paketleme isi istiyorum

  • admin

   bilgilendirme yapıldı

  • Merve

   Merhaba zirve oturuyorum nikah şekeri paketleme işini yapmakmistiyorum .acil ise.ihtiyacım var

   • admin

    dönüşler yapılmıştır, umarım size göre işler çıkacaktır

  • Merve

   İzmirde oturuyorum bu işi yapmak istiyorum ise ihtiyacım var düzenli çalışabilirim

 8. nesrin alkan

  kocaelindeki ek iş firma sahiplerine ulaşabilir miyim

  • admin

   mail üstünden bilgilendirmeler yapıldı

  • Erdi

   İyi günler ismim erdi Karabük te yaşıyorum depo görevlisi olarak çalışıyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 05448783778

 9. aysu

  merhaba ek iş yapmak istiyorum nikah şekeri işi uygun benim için ankara batıkentte oturuyorum ilginizi ve cevabınızı bekliyorum

 10. Nurhan

  Tekirdağ ergene ek işe çok ihtiyacım var

 11. Adem KAŞKAYA

  Bilgi verebilir misiniz

  • Dilek

   Merhaba Paketleme işi istiyorum. Elim hızlıdır.Düzenli ve titiz çalışırım. Balıkesir /Merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir