Başlangıç / Ekonomi / Evde İş İmkanı

Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı çağımızda çoğu insanın asıl işinden kalan zamanlarda yapmak için uğraştığı konular arasında bulunmaktadır. Sizlerde evinizde boşta kaldığınız zamanlarda evde ek işler ile uğraşmak istiyorsanız, yazımızı detaylı okuyarak, nasıl işler bulabilir ve hangi yolları izleyebileceğiniz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Evde Ek İş Yapmak

Günümüzde büyük şehirlerde malumunuz yaşam şartları oldukça zorlaşmıştır. Büyük şehirlerde iş bulma imkanı kolay olsa dahi, giderler hesaba katıldığında geçimi sağlamak oldukça zor bir durum olmuştur. Elektrik, kira, su, yiyecek, giyecek, yol tarzı masraflar her geçen gün dahada artarak insanların belini adeta bükmektedir. Bu konu sadece ülkemizin büyük şehirleri içen geçerli değildir. Dünya üzerinde hemen hemen çoğu ülkenin, büyük şehirlerinde yaşamak ülkemizde olduğu gibi zor şartlar içerisinde sürmektedir. 

Büyük şehirlerde maalesef artık iki kişinin bile çalışıp bir evi geçindirmesi nerede ise imkansız bir hal almış durumdadır. Hele birde işin içine çoluk çocuk girince hal oldukça karmaşık bir duruma girmektedir. Çevrenizde asgari ücretle çalışan karı kocalara mutlaka denk gelmişsinizdir. Ekstra bir gelirleri bulunmuyorsa, ayı kafa kafaya zor geçirmektedirler. Durum böyle olduğundan dolayı, insanlar evde iş imkanı arayışları içine girerek, işlerinden arta kalan zamanlarda evde ek iş yapma arayışına girmektedir. 

Aslında sitemizde bu alanda bilgilendirme içeren bir yazı hazırlamayı düşünmüyordum. Ancak facebook sayfamız üzerinden gelen yoğun talepler üzerine bu yazımızı hazırlama kararı alarak, yardımlarımızı bu konu altında toplayıp, talepte bulunan insanlara bu konu altından yardımcı olmaya çalışacağız. 

Evde Ne İşi Yapabilirim?

Arkadaşlar evde yapılabilecek iş imkanları oldukça fazlaca bulunmaktadır. Sizlere aşağıda yapabileceğiniz bazı iş imkanlarını sunacağız. Bunun dışında, sayfamız üzerinden bizlere, evlere iş vermek için talep yollayan firmaların adreslerini sizlere sunarak, bu işlerden faydalanmanızı elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalışacağım. 

Evde Yemek İşi Yapmak

Evde yemek yapma işi, günümüzde oldukça popüler evde iş imkanları arasında bulunmaktadır. Yemeklerinizin güzel olduğuna kanaat getiriyorsanız, çevrenizde yer alan küçük esnaflarla irtibata geçerek, bu firmaların yemeklerini yapabilirsiniz. 

Bu konuda size ufak bir bilgi vereyim. Bir dönem çalışmış olduğum muhasebe bürosunda, öğle yemeğimizi orta yaşlarda bir teyzemiz yapıyordu. Yemeğini evde yapıp, öğle vakti firmamıza getirip mutfağa bırakıp gidiyordu. Bu iş hem muhasebe firmasının işine geliyor, hemde teyzeye ek kazanç imkanı sunuyordu. Bahsetmiş olduğum teyzemiz bizim firmanın dışında 3 firmaya daha öğle yemeği veriyordu. Yani günlük ortalama 25 kişilik evinden yemek çıkarıyordu. 

Sizlerde yemeklerinize güveniyorsanız, çevrenizdeki firmalara bu teklifini sunabilirsiniz. 

Davetiye Katlama İşi

Davetiye katlama işi günümüzün en popüler işleri arasında yer almaktadır. Matbaalar bu işi yapacak kişileri işe almak yerine, bu işi çevresinde kurmuş olduğu kendine resmiyette bağlı olmayan kişilere vermektedir. Resmiyette çalışacak kişilerin maliyeti firmaya yüksek olacağından, dışarıdan kendine bağlı olmayan kişilere bu işi yaptırmaları çıkarlarına gelmektedir.

Çevrenizde matbaalar bulunuyorsa, onlara bu konuda danışarak, sürekli evde iş imkanı kapılarını kendinize oluşturabilirsiniz. 

Evde Dokuma İşi Yapmak

Evde dokuma işi yapmak günümüz ev hanımlarının sıklıkla uğraştığı işlerin başında bulunmaktadır. El örgüsü işler her daim varlığını koruyan ve popülerliğini kaybetmeyen işler arasında yer almaktadır. 

Çevrenizdeki züccaciyelere, perdecileri kısaca dokuma üzerine var olan işletmelere uğrayarak, evde yapılabilecek dokuma tarzı işleri kolaylıkla alabilirsiniz. 

Facebook Sayfamız Üzerinden Gelen İşler

Arkadaşlar facebook sayfamızı takipteyseniz, bilindiği üzere oldukça aktif bir sayfamız bulunmaktadır. Gün içerisinde evde iş imkanı çerçevesinde ülkemizin hemen hemen her yerinden mesaj almaktayız. 

Ancak aldığımız bu mesajların kontrolünü sağlamakta zorluk yaşamaktayız. Var olan farklı işlerimizin olmasından dolayı, boş kaldığımız zamanlarda insanlara bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yukarıda bu konu hakkında sizlere bilgi verdim. 

Şimdi işimizi kolaylaştırmak ve sizlere daha kolay ulaşabilmek için şöyle bir yol seçmeye karar verdik. Facebook sayfamız üzerinden bizlere evlere iş vermek isteyen oldukça fazla, toptancı, firma ve şahıs ulaşmaktadır. Bu işleri vermek isteyen kurumlar, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sivas, Trabzon, Gazitantep, Antalya, Van yani kısaca tüm illerden bizlere ulaşmaktadır. 

Bizlere gelen bu ilanların elimizde listeliyoruz. Ancak kime hangi işi göndereceğiz işte burada ortaya sıkıntı çıkıyor. Nedeni ise, misal firma bize Trabzon’dan yazmış. Evinde takke örecek 10 kişi arıyorum yardımcı olurmusunuz diye. Trabzon’dan bu işi talep eden, firma ile eş zamanlı kimse çıkmadığından dolayı, firmaya olumlu veya olumsuz bir dönüş yapamıyoruz. 

Şimdi konuyu artık şu şekilde yapacağız. Evde iş imkanı isteyen kişiler, aşağıdaki yorum bölümüne hangi ilde olduğunu ve adını soy adını yazsınlar. İletişim adresi olarak ise, sürekli kullanmış oldukları bir mail adresini belirtsinler. Bizlere hangi ilden firma ulaşırsa, bizlerde yorumlara bakarak o ilde bulunan kişiye, mail yolu ile firma bilgilerini yollayacağız. Bilgileri gönderdiğimiz kişi firma ile iletişime geçecek.

Arkadaşlar yorum bölümünde kesinlikle cep telefonu paylaşımı yapmayın. Bu konu herkese açık olduğundan dolayı, kötü niyetli kişiler tarafından rahatsız edilme durumunuz oluşabilir. Yukarıda dediğim gibi, iletişim bilgisine mutlaka güncel kullandığınız bir mail adresini bırakın. 

TOPLU BİLGİLENDİRMELER MAİL İLE YAPILMIŞTIR

20.03.2019

219 yorumlar

 1. HÜLYA

  Merhaba, avcılarda ikamet ediyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüş sağlamanızı rica eder,iyi çalışmalar dilerim.

 2. Dilek

  Kocaeli izmit evde 3 kisiyiz bizde evde yapmak için iş istiyoruz

 3. Zeliha çakmak

  Balikesir burhaniyede yasiyorum evde yapabilecegim is ariyorum

 4. emine

  Iyi gunler biz 3 bayan olarak is yapmak istiyoruz ve vericehiniz herturlu evde is imkanini yapa biliriz

 5. Emine Kılıç

  Bursadan yazıyorum. Bütün gün evdeyim. Geri dönüş bekliyorum.

 6. Canan ARABACI COSAR

  ISTANBUL/ATASEHIR

 7. Esra

  Lutfen yardimci olursaniz sevinirim ekip arkadaslarimla yapmaya hazirim adana seyhan🙏

 8. Esranur yeniay

  Evde ek is yapmak istiyorum

 9. MURAT LACİVERT

  bilgi için çok teekkür ederim

 10. Aleyna

  El becerim oldukça yüksek her türlü paketleme işi yapabilirim.

 11. Gül Yılmaz

  İzmir şehir merkezinde oturuyorum paketleme işi istiyorum

 12. Havva yılmaz

  Evede paketleme işi istiyorum küçük yalıda oturuyorum

  • Esranur yeniay

   Eskişehir evde ek is yapmak istiyorum

 13. Arzu

  Kocaelinde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum arkadasimla

  • Şevval

   Merhaba. Evde iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 14. Şeyda nur

  İstanbul Gaziosmanpaşa ek işe çok ihtiyacım var paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapın

 15. Necla

  Çalışmaya çok ihtiyacım var.adanada yaşıyorum.dönüş yaparsanız sevinirim

 16. Ayşe yavuz

  Koceli/izmit

 17. Şirin

  Balıkesir de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 18. Necla

  Slm ben ankaradan yaziyorum bir işe cok ihtiyacim var ek gelir degil tamamen gecim caliş miyorum is bulamoyorum kucuk kizim var ve maddi şıkıntıdayim benim facebok hesabim yok yigenimin hesabindan yaziyorum

 19. Can dostu

  İstanbul beyoglunda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim tesbih dizme davetiye katlamada olabilir

 20. hilal celik

  Engelli bebeğim var tedavisi için acil ihtiyacım var. Bursa osmangazi

  • Ayşe sarıkaya

   Ankaradayım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var

 21. Songül Dizmen

  Adana ceyhan

 22. Filiz

  Evde iş ankara merkez

  • Necla

   Slm ben ankaradan yaziyorum bir işe cok ihtiyacim var ek gelir degil tamamen gecim caliş miyorum is bulamoyorum kucuk kizim var ve maddi şıkıntıdayim benim facebok hesabim yok yigenimin hesabindan yaziyorum

 23. Melisa

  Balıkesir merkez paketleme işi yapabilirim davetiye katlamada olabilir

  • admin

   TOPLU BİLGİLENDİRME YAPILDI 26.02.2019

  • Meryem us

   K.maraş meryem us

   • Ozlem

    Ankara Mamak’ta ikamet ediyorum.Cok ihtiyacım var iki kisiyim lütfen çok ihtiyacı olanlara öncelik tanıyın.

 24. İlhan

  Antalya kepezdeyim evde yapılacak herhangi bir iş yapmak istiyorum

 25. Ebru Aydın

  Kocaeli gebze deyim. Evde iiş yapmak istiyorum

 26. Nezaket

  Ordu perşembe

  • Elif

   Istanbul sefaköy evde yapabilecek sürekliliği olan iş imkanı istiyorum

  • Bahar

   İzmir menemen

 27. saime

  antalya aksuda oturuyorum 18 yaşındayım tüm gün boşum elim pratiktir geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 28. Kader köroğlu

  Adim kader köroğlu 22yasindayim evliyim istanbul bahcelievlerde oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var Geri donusunuzu bekliyorum

  • Elif

   Kocqeli izmitteyim evde ek is istiyorum. Disaridan okuyorum okurkende para kazanmak istiyorum.

 29. Neslihan duman

  İstanbul/maltepe

 30. Özlem turhan

  İstanbul sultanbeylide oturuyorum paketleme işi istiyorum davetliye kartı olabilir toka olabilir çakmak paketleme olabilir acil dünüş yaparsanız sevinirim

 31. Fatma Zehra Girginlioğlu

  Merhaba evde paketleme işi davetiye katlama işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var.

  • Şirin

   Balıkesir de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 32. Merve Simsek

  Bu eşimin emaili lutfen bana olanak sağlayın Ankara altindag da ikamet ediyorum dönüş yapin Allah rızası için size güveniyorum

 33. Nazire

  Merhaba ben Samsun Atakumda oturuyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim davetiye katlama işi da olur yardımcı olursanız sevinirim

 34. Mine yüksel

  Bende ek is paketleme istiyorum elim hizli

  • Bahar

   İzmir menemende oturuyorum paketleme işi istiyorum

 35. Navruz Özçiftci

  Ankara Etimesgut

 36. Semra

  İstanbul ümraniye de oturuyorum. 2kişiyiz evde paketleme işi almak istiyoruz

  • Özlem

   İstanbulda oturuyorum.Ogrenciyim kendi harçlığımı kendim kazanmak istiyorum bu işe ihtiyacim var

 37. Senanur DEMİR

  Antalya Akdeniz Üniversitesi’nde okumaktayım. Kendi harçlığımı çıkarmam gerekiyor. Antalya’ya paketleme tarzı işler gönderebilirseniz günde en az 2-3 saatimi ayırarak çok rahat iş yapabilirim. Lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 38. ayşe can uzun

  bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın adana da oturuyorum iki çocuğum var biri bebek olduğu için dışarıda çalışamıyorum eşimin kazancı yetmiyor ona destek vermek istiyorum

 39. Mustafa Akkuş

  Bursa da evde paketleme veya başka birşey de olur

 40. haci ahmet demirtas

  kayseride oturmakdayim kina seker vb paketleme isi olabilir.

 41. Esma

  Kastamonu

 42. Serap

  İstanbul Yenibosna oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  • Emine polat

   Paketleme işi istiyorum ümraniye duduluda oturuyorun

 43. Serap

  Paketleme işi varsa bilgi verir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir