Başlangıç / Ekonomi / Evde İş İmkanı

Evde İş İmkanı

Evde iş imkanı çağımızda çoğu insanın asıl işinden kalan zamanlarda yapmak için uğraştığı konular arasında bulunmaktadır. Sizlerde evinizde boşta kaldığınız zamanlarda evde ek işler ile uğraşmak istiyorsanız, yazımızı detaylı okuyarak, nasıl işler bulabilir ve hangi yolları izleyebileceğiniz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. evde iş imkanı telefon numaraları istanbul

Evde Ek İş Yapmak

Günümüzde büyük şehirlerde malumunuz yaşam şartları oldukça zorlaşmıştır. Büyük şehirlerde iş bulma imkanı kolay olsa dahi, giderler hesaba katıldığında geçimi sağlamak oldukça zor bir durum olmuştur. Elektrik, kira, su, yiyecek, giyecek, yol tarzı masraflar her geçen gün dahada artarak insanların belini adeta bükmektedir. Bu konu sadece ülkemizin büyük şehirleri içen geçerli değildir. Dünya üzerinde hemen hemen çoğu ülkenin, büyük şehirlerinde yaşamak ülkemizde olduğu gibi zor şartlar içerisinde sürmektedir. evde iş imkanı 2020, evde iş imkanı 2021 evde iş imkanı istanbul, 

Büyük şehirlerde maalesef artık iki kişinin bile çalışıp bir evi geçindirmesi nerede ise imkansız bir hal almış durumdadır. Hele birde işin içine çoluk çocuk girince hal oldukça karmaşık bir duruma girmektedir. Çevrenizde asgari ücretle çalışan karı kocalara mutlaka denk gelmişsinizdir. Ekstra bir gelirleri bulunmuyorsa, ayı kafa kafaya zor geçirmektedirler. Durum böyle olduğundan dolayı, insanlar evde iş imkanı arayışları içine girerek, işlerinden arta kalan zamanlarda evde ek iş yapma arayışına girmektedir. 

Aslında sitemizde bu alanda bilgilendirme içeren bir yazı hazırlamayı düşünmüyordum. Ancak facebook sayfamız üzerinden gelen yoğun talepler üzerine bu yazımızı hazırlama kararı alarak, yardımlarımızı bu konu altında toplayıp, talepte bulunan insanlara bu konu altından yardımcı olmaya çalışacağız. 

Evde Ne İşi Yapabilirim?

Arkadaşlar evde yapılabilecek iş imkanları oldukça fazlaca bulunmaktadır. Sizlere aşağıda yapabileceğiniz bazı iş imkanlarını sunacağız. Bunun dışında, sayfamız üzerinden bizlere, evlere iş vermek için talep yollayan firmaların adreslerini sizlere sunarak, bu işlerden faydalanmanızı elimizden geldiğince sizlere sunmaya çalışacağım. 

Evde Yemek İşi Yapmak

Evde yemek yapma işi, günümüzde oldukça popüler evde iş imkanları arasında bulunmaktadır. Yemeklerinizin güzel olduğuna kanaat getiriyorsanız, çevrenizde yer alan küçük esnaflarla irtibata geçerek, bu firmaların yemeklerini yapabilirsiniz. 

Bu konuda size ufak bir bilgi vereyim. Bir dönem çalışmış olduğum muhasebe bürosunda, öğle yemeğimizi orta yaşlarda bir teyzemiz yapıyordu. Yemeğini evde yapıp, öğle vakti firmamıza getirip mutfağa bırakıp gidiyordu. Bu iş hem muhasebe firmasının işine geliyor, hemde teyzeye ek kazanç imkanı sunuyordu. Bahsetmiş olduğum teyzemiz bizim firmanın dışında 3 firmaya daha öğle yemeği veriyordu. Yani günlük ortalama 25 kişilik evinden yemek çıkarıyordu. 

Sizlerde yemeklerinize güveniyorsanız, çevrenizdeki firmalara bu teklifini sunabilirsiniz. 

Davetiye Katlama İşi

Davetiye katlama işi günümüzün en popüler işleri arasında yer almaktadır. Matbaalar bu işi yapacak kişileri işe almak yerine, bu işi çevresinde kurmuş olduğu kendine resmiyette bağlı olmayan kişilere vermektedir. Resmiyette çalışacak kişilerin maliyeti firmaya yüksek olacağından, dışarıdan kendine bağlı olmayan kişilere bu işi yaptırmaları çıkarlarına gelmektedir.

Çevrenizde matbaalar bulunuyorsa, onlara bu konuda danışarak, sürekli evde iş imkanı kapılarını kendinize oluşturabilirsiniz. 

Evde Dokuma İşi Yapmak

Evde dokuma işi yapmak günümüz ev hanımlarının sıklıkla uğraştığı işlerin başında bulunmaktadır. El örgüsü işler her daim varlığını koruyan ve popülerliğini kaybetmeyen işler arasında yer almaktadır. 

Çevrenizdeki züccaciyelere, perdecileri kısaca dokuma üzerine var olan işletmelere uğrayarak, evde yapılabilecek dokuma tarzı işleri kolaylıkla alabilirsiniz. 

Facebook Sayfamız Üzerinden Gelen İşler

Arkadaşlar facebook sayfamızı takipteyseniz, bilindiği üzere oldukça aktif bir sayfamız bulunmaktadır. Gün içerisinde evde iş imkanı çerçevesinde ülkemizin hemen hemen her yerinden mesaj almaktayız. 

Ancak aldığımız bu mesajların kontrolünü sağlamakta zorluk yaşamaktayız. Var olan farklı işlerimizin olmasından dolayı, boş kaldığımız zamanlarda insanlara bu konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yukarıda bu konu hakkında sizlere bilgi verdim. 

Şimdi işimizi kolaylaştırmak ve sizlere daha kolay ulaşabilmek için şöyle bir yol seçmeye karar verdik. Facebook sayfamız üzerinden bizlere evlere iş vermek isteyen oldukça fazla, toptancı, firma ve şahıs ulaşmaktadır. Bu işleri vermek isteyen kurumlar, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sivas, Trabzon, Gazitantep, Antalya, Van yani kısaca tüm illerden bizlere ulaşmaktadır. 

Bizlere gelen bu ilanların elimizde listeliyoruz. Ancak kime hangi işi göndereceğiz işte burada ortaya sıkıntı çıkıyor. Nedeni ise, misal firma bize Trabzon’dan yazmış. Evinde takke örecek 10 kişi arıyorum yardımcı olurmusunuz diye. Trabzon’dan bu işi talep eden, firma ile eş zamanlı kimse çıkmadığından dolayı, firmaya olumlu veya olumsuz bir dönüş yapamıyoruz. 

Şimdi konuyu artık şu şekilde yapacağız. Evde iş imkanı isteyen kişiler, aşağıdaki yorum bölümüne hangi ilde olduğunu ve adını soy adını yazsınlar. İletişim adresi olarak ise, sürekli kullanmış oldukları bir mail adresini belirtsinler. Bizlere hangi ilden firma ulaşırsa, bizlerde yorumlara bakarak o ilde bulunan kişiye, mail yolu ile firma bilgilerini yollayacağız. Bilgileri gönderdiğimiz kişi firma ile iletişime geçecek.

Arkadaşlar yorum bölümünde kesinlikle cep telefonu paylaşımı yapmayın. Bu konu herkese açık olduğundan dolayı, kötü niyetli kişiler tarafından rahatsız edilme durumunuz oluşabilir. Yukarıda dediğim gibi, iletişim bilgisine mutlaka güncel kullandığınız bir mail adresini bırakın. 

GEREKLİ DÖNÜŞLER YORUM ATAN KİŞİLERE SAĞLANMIŞTIR 

15.05.2019

Lütfen Taleplerinizi İlinize Göre Yapınız. Listede ili bulunmayanlar, iş isteklerini bu konu altından yorum olarak bildirebilir?

286 yorumlar

 1. firstf finance

  Krediye ihtiyacın var mı? Tescilli, garantili ve sertifikalı bir kredi şirketidir, bireylere, şirketlere, şirketlere, iş organizasyonlarına ve tüm dünyadaki kişilere krediler sağlamaktayız. Herhangi bir amaç için krediye ihtiyacınız var mı? Finansal bir sorununuz varsa, finansal asistanlara ihtiyacınız olup olmadığına bakılmaksızın, Fred Larry’nin kredi şirketi tüm finansal sorunlarınızın çözümü olup, kredilerimiz kolay, ucuz ve hızlıdır. Bu krediyi almak için bugün bizimle iletişime geçin, bütçeniz için herhangi bir krediyi sadece% 3 faizle ayarlayabiliriz. İlgilenen adaylar bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmelidir. firstfinance000@gmail.com Çağrı / Whatsapp: +918586038302

 2. Gokce

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın evime katkıda bulunmak için kredi ödüyor az da olsa bi tam önce bitsin istiyoruz manisa

 3. Gülöz

  Daha önce sabun paketleme kaşe ve kalem kaşe montaj işleri yaptim.Uygun paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum.Antalya Muratpaşa da ikamet ediyorum.

 4. Tuğçe

  Ankara Sincan da oturuyorum ev hanımıyım evde her türlü paketleme veya katlama işi yapabilirim

 5. Yeter

  Meraba ben yeter gaziantepte yaşıyorum evliyim 4 cocugum var durumumuz iyi olmadigı icin ek is yapmak istiyorum bana yardımci olursaniz mutlu olurum kolay gelsin

 6. Kadriye

  Kayseri de yaşıyorum evde paketleme yada benzeri is istiyorum

 7. Hilal

  Merhaba;
  Samsun’dan Hilal. Eşimden ayrıyım annem, kardeşim ve küçük kızım ile birlikte yaşıyoruz. Ancak masraflara mümkün değil yetişemiyoruz. Bu nedenle ailemle yapabileceğimiz herhangi bir paketleme işi arıyoruz. Yardımcı olursanız çok seviniriz.
  İyi çalışmalar dilerim.

  • admin

   hilal hanım şuan için maalesef samsundan iş dağıtım bir firma ile bağımız olmadı. mail adresinizi listemize aldık, samsundan işveren olması durumunda ilk olarak size dönüş sağlayacağız.

   • Yeter

    Meraba ben yeter gaziantepte yaşıyorum evliyim 4 cocugum var durumumuz iyi olmadigı icin ek is yapmak istiyorum bana yardımci olursaniz mutlu olurum kolay gelsin

 8. Fatma

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Çorum

  • admin

   bilgilendirme yapılmıştır, umarım işi alabilirsiniz

 9. Gökhan Bozkurt

  Bende eşimle her türlü iş yaparım dönüş yaparsanız sevinirim izmir menemen

 10. Nimet Yıldırım

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum .Bartın merkezde yasiyorum

 11. Esra

  Evde paketleme ,sigara sarma günde 4,5 kutu sarabilirim. Çekmeköy IST.

 12. Esra

  Evde paketleme ,etiket ,davetiye katlama,poşet katlama çorap paketleme v.s is istiyorum. Çekmeköy IST.

 13. Zübeyde

  Merhabalar sivasta yaşıyorum. babamın kazandığı para yetmiyor annemle birlikte ona destek olmak istiyoruz bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  • Barış tanrıverdi

   Bir dükkanım var ve benimle çalışan 45 bayan ablalarım var beraber çalışacak firma arıyorum yer esenyurt İstanbul. 05332239833

 14. nihal

  evde ek iş yapmak istiyorum bursa nilüferde oturuyotum

  • Ebru elif yılmaz

   Evde ek iş yapmak istiyorum
   Osmaniye bahçe de oturuyorum

 15. Mine

  Safranbolu bende paketleme isi istiyorum

 16. Gül

  Evde paketleme isi ariyorum Istanbul Sirinevler

 17. Şerife

  Merhaba bursa osmangazi de yaşıyorum. Ek iş almak istiyorum. Yaşım 34.

 18. Şerife

  Merhaba bursa osmangazi de yaşıyorum. Ek iş almak istiyorum. Adım şerife. Yaş 34

 19. Merve Yeşilyurt

  Acil çok ihtiyacım var ankarada yaşıyorum

 20. Merve Yeşilyurt

  Paketleme işi istiyorum ankarada yaşıyorum acil ihtiyacım var

 21. Yavuz Öztürk

  Başakşehir İstanbul

 22. merve kilit

  paketleme işi yapmak istiyorum.sivas/şarkışla

 23. Türkan

  Denizli’de yaşıyorum herhangi bir paketleme işi yapabilirim yardımcısı olurmusunuz daha önce çok yaptım bu işi

 24. Feride

  Paketleme işi yaptım daha önce ne olursa yaparım ise ihtiyacım var evde ek iş arıyorum istanbul avrupa

 25. Nesri

  Evde paketleme isi yapmak istiyorm kastamonuda oturuyorum

 26. Zeynep güneş

  İstanbul esenyurt ta yaşıyorum evde ek işe acil ihtiyacım var

 27. Turhan

  Balıkesir Turhan Şengün
  turhansengun16@gmail.com

 28. Gülten Can

  İstanbul/Büyükçekmece

  • Kadriye

   Kayseri evde paketleme işi istiyorum

 29. Merve mutlu

  Merve bende çok istiyorum çok ihtiyacım var

 30. Tuğba kaya

  Tuğba Kaya bende çok istiyorum çok ihtiyacım var atge45620@gmail.com meailimden ulaşırsınız sevinirim izmit/ Gölcük’te oturuyorum

 31. Dilek Tarak

  Merhaba Adana da yaşıyorum evde ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorum

  • GÜLŞEREF ozturk

   Merhaba izmirde yaşıyorum paketleme yapmak istiyorum

 32. Nevim çelik

  Bilecik Bozüyük evde paketleme işi istiyorum

 33. Ayşe

  İzmir / Bornova

  • Hatice tok

   Evden paketleme yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ĺ

 34. Cemile

  Evde paketleme davetiye katlama tarzı işler yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz. Izmir

  • Hatice

   Samsun Atakum da oturuyorum,her türlü paketleme işini özenle ve kısa sürede hazırlarım

 35. Kübra

  Sultanbeyli istanbuldan yazıyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 36. Demet

  Sivas merkez

 37. Demet

  Sivas merkez cok acil ise ihtiyacımiz var 2 kişiyiz yardımcı olursaniz sevinirm

 38. Demet

  Sivas merkez 2 kişiyiz cok acil ise ihtiyacimz var yardimci olursaniz sevinirm

 39. sümeyye yıldırımel

  evde viş istiyorum konya karapınar

 40. Nilay Ildırım

  Evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul/Silivri’de oturuyorum

  • Zsynep

   Zeynep ben 5 kişilik ekibimle evde paketleme işi yapmak istiyoruz ankara sincan

  • Hatice

   Antalya da yasiyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 41. Emine

  Paketleme işi yapmak istiyorum Şanlıurfa haliliye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir