Başlangıç / İnternet / AnonyTun VPN İle Fatih Okul İnternetine Bağlanma

AnonyTun VPN İle Fatih Okul İnternetine Bağlanma

Merhaba arkadaşlar AnonyTun VPN ile fatih okul internetine bağlanma konumuza hoş geldiniz. Çoğu arkadaşımızın bildiği gibi kısa bir süre öncesine kadar, X-vpn ve psiphon ile okul internetine bağlanmak mümkün oluyordu. Ancak artık bunlar çalışmadığı için anonytun vpn ile internete bağlanma işlemini gerçekleştireceğiz.

AnonyTun VPN ile okul internetine bağlandığınızda 1 MB hız elde etmektesiniz. Düşük gibi görünebilir ancak her türlü işinizi görecektir. Neyse hiç konuyu uzatmadan anonytun vpn ile okul internetine bağlanma konusunu direk geçiş yapılım.

ÖNEMLİ BİLGİ: Arkadaşlar üzerinde çalıştığımız yeni VPN uygulamamız 15 gün içinde aktif olacaktır. Ancak bunun için konu açmayı düşünmüyoruz. VPN uygulamaları belli kesimler tarafından fark edildiğinde maalesef çalışmaz duruma düşüyor. Yazdığımız uygulamayı mail yolu ile talep eden kişilere göndereceğiz. Uygulamanın uzun süre çalışır durumda kalması için fazla yaymayı düşünmüyoruz.

Uygulamayı sadece 100 kişiye gönderceğiz. Sizlerde yeni VPN uygulamasını istiyorsanız, aşağıdaki yorum bölümünden talepte bulunabilirsiniz. 15 güne kalmaz yeni uygulama talep eden kişilere gönderilecektir.

Okul İnternetine Bağlanma

Arkadaşlar ilk olarak aşağıdaki link üzerinden anonytun vpn uygulamasını indiriyoruz. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken bazı ayarlamalar vardır. Aşağıda ayarların detaylı anlatımı mevcuttur.

Anonytun vpn uygulaması android cihazınıza kurulduktan sonra aşağıdaki ayarlara geçiş yapalım. Uygulama sadece android cihazlarda çalışmaktadır. Maalesef ios cihazlarda çalışmamaktadır. 

Okul İnterneti Bağlanma Resimli Anlatım

AnonyTun VPN uygulamasını açıyoruz. Sağ üst köşeden ayalar “settings” kısmına giriş yapıyoruz. Ayarlar kısmında bazı düzenlemeler yapmamız gerekiyor. 

 1. Ayarlar kısmıdan Stealth Tunnel kısmını aktif hale getiriyoruz.
 2. Connection Protocol kısımını Http yapıyoruz.
 3. Port kısmını 433 diyoruz.
 4. Payload kısmını aktif hale getiriyoruz. 
 5. Sonrasında Edit Custom TCP/HTTP Headers alanına tıklayıp, bu alanın ayarlarına geçiyoruz.
 6. HTTP Headers alanında URL/Host alanına www.spotify.com yazıyoruz.
 7. Son olarak sağ alttan Save deyip ayarları kaydediyoruz. 
 8. Ayarları yukarıda anlattığımız gibi yaptıktan sonra, uygulamanın ana menüsüne geri dönüyoruz. 
 9. Ana menüden sağ üst tarafta yer alan Toggle Vpn kısmına giriş yapıyoruz. 
 10. Toggle Vpn kısmı açıldıktan sonra MTU Size kısmını 1500 olarak ayarlıyoruz.
 11. Compress Packets ve Google DNS alanlarını aktif hale getiriyoruz. 
 12. Evet nedirx takipçileri AnonyTun VPN uygulamamızın ayarları tamamdır. AnonyTun VPN ile fatih okul internetine bağlanmanıza bir kaç adım kaldı. 
 13. Ayarlardan sonra tekrar uygulama ana menüsüne dönüş yaparak Connect butonuna tıklıyoruz ve kısa bir süre internet bağlantısının gelmesini bekliyoruz.
 14. Connecting butonuna tıkladıktan sonra ortalama olarak 15 – 30 saniye bekleme süreniz olabilir. 
 15. Sonrasında karşınıza Disconnect butonu gelecektir. AnonyTun VPN meb fatih okul interneti sorunsuz bağlanmış olacaktır. 

Artık internete istediğiniz gibi bağlanabilir ve istediğiniz sayfaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yukarıda da dile getirdiğim gibi uygulama sizlere genellikle 1 MB hız sunacaktır. Bazı durumlarda bu hızı 2 MB kadar ulaşmaktadır. 

Uygulama sadece Android cihazlarda çalışmaktadır. Yapmış olduğumuz denemeler sonucunda İos cihazlarda maalesef çalışmamıştır. İlerleyen günlerde İos cihazlarda, farklı bir VPN çalıştırmayı başarırsak, sitemiz üzerinden sizlere sunacağız.

Arkadaşlar AnonyTun VPN ile Fatih okul internetine bağlanma konumuzun burada sonuna geldik. Takıldığınız veya yapamadığınız yerler olursa, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır. İyi günler. 

YUKARIDA BİLGİSİNİ VERDİĞİMİZ YENİ VPN UYGULAMASI, TALEP EDEN ARKADAŞLARA GÖNDERİLMİŞTİ.  96 KİŞİYE DAHA GÖNDERİM YAPILACAKTIR

13 yorumlar

 1. Batuhan Tanrısever

  Uygulamayı gönderebilirmisiniz
  Ios için çıktığındada haberdar olmak istiyorum

  • admin

   ios için maalesef hala uygun bir uygulama geliştiremedik. mail adresinizi aldık, çalışmalarımız devam ediyor, eğer çalışmalardan sonuç alırsak, mail üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

 2. Hasan Hüseyin

  Abi bana yollarmısın liste dolmadıysa lütfen :lovemuck:

  • admin

   listeye alındın kardeşim, 10 güne kalmaz mail adresine gönderilecektir

 3. ali cadan

  abi bana gönderirmisin liste dolmadıysa heyacanla bekliyorum

  • admin

   listede ilk sıradansın 10 güne kalmaz uygulama mail adresine gönderilecektir

 4. ayhan

  evet şimdi bende fark ettim htpp ile https farklı oluyor girilen sitenin http mi yoksa https mi olup olmadığına bakmak gerekiyor

 5. murat

  abi bir şey dikkatimi çekti http yapınca giriş sağlayamıyorum ancak https yaptığımda giriş yapabiliyorum çok sağol

  • admin

   bunun sebebi giriş yapmaya çalıştığın sitenin ssl kullanıp kullanmamasıyla alakalı. günümüzde hemen hemen çoğu sitede ssl kurulu. ssl kurulu olduğunda link uzantısı http değil, https oluyor. bu sebepten dolayı ssl kurulu olmayan sitelere bağlantı sağlayamıyorsundur. işine yaramasına sevindim.

   • ..ns..

    Lütfen bende istiyorum

    • admin

     mail üzerinden gönderilmiştir, güle güle kullanın

   • Mustafa

    Bana da yollayabilir misiniz? Okulda çalışıyorum lazım oluyor. Teşekkür ederim şimdiden

    • admin

     uygulama gönderilmiştir, güle güle kullanın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir